| AdrianPetru98 a întrebat:

Salutări! Vreau să știu dacă există aplicații sau site-uri din care poți face bani. Aștept răspunsuri la obiect, nici nu mă obosesc să citesc comentariile scrise la mișto!

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Desigur ca exista dar nimeni niciodata nu o sa iti dea bani doar pentru niste clikuri, fara sa stii sa faci nimic. Deci ori stii ceva in domeniul IT de ex si poti lucra online ori stii limbi straine si poti lucra pe site-uri gen transcribeme. Ori faci videochat. Ori dai tepe (sa nu faci asta). Daca ar fi fost usor sa faci bani online doar cu un clik iti spun eu ca nimeni nu ar mai fi avut job de la 8 la 16

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, homebank de la ING

| AdrianPetru98 explică (pentru Furnicuta000):

Eu am serviciu, dar nu ar fi stricat să fi avut câțiva bănuți în plus.