| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaște cineva site-uri, aplicații ce oferă bani reali?
Acum sincer, nu vreau comentarii de genul "du-te la munca" sau altele.
Nu am posibilitatea de a munci din cauza părinților.
Sau joburi online, dar trebuie laptop si nu am.
Nu doresc răspunsuri jignitoare sau la mișto.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi să faci?

| dullcat a răspuns:

In prea putine cazuri faci bani cinstiti de pe internet.Parintii iti interzic sa iti iei in job sau care e treaba?

| MyLittlePony a răspuns (pentru dullcat):

Problema e ca tatal meu care nu s ar oferi sa mi plătească abonamentul rural pentru a face naveta(stau la sat, plus ca abonamentul e 300) si nu va fi de acord cu asta.As dori sa fiu independenta de la vârsta asta, sa am banii mei.Nu mi place sa cer bani părinților, nu le am cerut niciodată, doar daca au vrut ei sa mi ofere.

| sammie a răspuns:

Te pricepi la jocuri video? Poți filma pe telefon când te joci un joc, îl editezi și îl postezi. ( Pe YouTube de preferat ) așa poți să-ți faci un canal de pe care să iei banii tăi munciți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vezi tu pe Facebook sunt doar niște păcăleli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu răspund ironic și nici intenția de a te jigni nu am, dar fii atenta sa nu cazi in plasa vreunui țepar. Aceștia au început să-și elaboreze schemele de a păcăli oamenii ca sa le cadă cât mai mulți in plasa.
Îți recomand să vizionezi clipurile lui Ciprian Lospa ca să știi cum să te păzești.

| MyLittlePony a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi exact.Nici nu știi ce este real si ce nu este real.
Mi se pare prostesc să puna cineva anunț "Câștiga 200€ în câteva ore.Link aici"
EFECTIV!