| Mhl_GeorGee_1998 a întrebat:

Salutari.
Doresc sa incarc pozele de pe telefonul mobil undeva online. Vreau sa le pastrez si sa am acces la ele.
Stiti vreun site care ofera stocare de fisiere pe termen nedeterminat? Astept raspunsuri happy

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

In contul google poti salva orice poza ai in telefon.

| Iunix a răspuns:

Google drive. Este site cât și aplicație mobilă, poți încărca orice fișier și chiar să le descarci în calculator. Nu îți trebuie decât un cont google. Eu aș zice că e cel mai bun site de acest fel și cel mai sigur, până la urmă vorbim de google, și nu cred că google a făcut vreo gafă ca alte site-uri, adică e de încredere.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Pai cei de la google iti da posibilitatea asta drive se cheama sau mega, oneDrive, si mai sunt daca ai Android e cel mai bine pe drive eu acolo le am si am inpresia ca poti sa tii le bage si singur dar la google foto dar trebuie sa ai wifi sa ti le bage acolo e usor ca buna ziua

| Mhl_GeorGee_1998 explică:

Care ii limita de incarcare? Ii posibil mai mult de 20 de mb nu? happy

| Cornel_Petrut_1976 a răspuns:

Mega. nz.

| Sebastian_Butu_1983 a răspuns:

Serviciul One Drive.
Un alt avantaj ar fi că, în momentul în care faci poze noi, cum telefonul dă de Wireless, urcă pozele automat acolo.