| Neculau_Codrin_1990 a întrebat:

Se poate incarca un cont paypal prin alta metoda decat card swau transfer bancar din cate am auzit este ceva cod de la aparat?

1 răspuns:
| kornelus a răspuns:

Salutare!
Da se poate incarca, fara card sau cont bancar.
Procedezi in felul urmator:
Mergi la un aparat unde are auto-colant „Pay-pal", de obicei este un aparat pe strada care se pot efectua mai multe operatiuni si are inclus si "Pay-pal"
Dupa ce ai gasit, dai click cu pe sigla lor, si acolo te va intreba ce suma vrei ca sa bagi 25 lei, 50 lei, 100 lei, 150 lei, 300 lei sau alta suma.
Dupa ce ai selectat suma adaugi banii, iar la urma vei primi un bon care contine un cod(la fel ca si cel de reincarcat telefonul mobil)
Daca vrei sa platesti in joc ceva, sau altceva de pe internet care accepta "pay-pal"poti direct ca sa introduci codul care l-ai primit.
Daca nu, poti ca sa-l tastezi in contul tau creeat.
Sper ca ti-am fost de folos!
O zi buna!
Numai bine!