| Dar13 a întrebat:

Stie cineva cam ce pret ar fi sa cumperi un Mcdonalds, Kfc sau Starbucks in Timisoara?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Francizele costa intre 40.000 si 100.000 euro
deschiderea unui restaurant Mc su KFC si peste 1 milion de euro catre trebuie achitat jumatate de catre cel care ia franciza.

Avand in vedere calculele astea probabil o afacere deja pusa la punct si depinzand si de locatie poate ajunge la 1 milion de euro lejer.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu cat te-ar ajuta ca deja in zonele centrale sunt toate din astea. laughing

| IIIshaneIII a răspuns:

Mai bine cumperi o rulota si vinzi shorma, kebab, gogosi, inghetata etc