| Flaviu_7397 a întrebat:

Stie cineva cum sa procedez, ca sa adaug unui SRL inca un domeniu de activitate?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie mers la registrul comertului si solicitati acest lucru. Mare atentiei sa nu fie obiect unic de activitate cel pe care il aveti in prezent.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie o hotarare a adunarii generale, de completare a actului constitutiv cu acel domeniu de activitate si apoi intocmit un act aditional la actul constitutiv care trebuie inscris in Registrul Comertului si dupa ce se accepta inscrierea poti desfasura legal acea activitate. Succes si numai bine!

| a1doru a răspuns:

Raspunsul corect este cel dat de Ioandelasal.

| Flaviu_7397 explică (pentru a1doru):

Multumesc amandurora. Institutia nu o stiam, de aceea am dat la primul raspuns, apreciez mentiuneahappy