| iuliaradu1 a întrebat:

Stie cineva daca in Braila este un money gram deschis dupa ora 20:30?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Money Gram se afla in alte obiective precum banci, oficii si au programul obiectivului respectiv. In Braila exista pana la ora 23:00 dupa informatiile mele. Calea Galati, Bloc Turn Plantelor, Brăila, tel. 0800 885 821. Suna si vezi!

| iuliaradu1 explică (pentru Salontanul):

Ar fi bine sa fie pana la 23, chiar tebuie sa scot in seara asta si mama nu poate sa puna mai deveme de 20.