| Cotan_Mihnea_1996 a întrebat:

Stie cineva invormatii despre EuroProrecruit pentru a pleca in afara sa lucrezi?

1 răspuns:
| MusatEcaterinaPapadima a răspuns:

Cotan Mihnea, pentru euro perscuit exista multe variante. incearca sa iti faci un plan inainte, hotaraste-te in ce tara vrei sa mergi, cauta pe Facebook grupul de romani din zona unde vrei sa locuiesti, cauta pe google joburi din tara aia. Strange niste bani sa pleci pregatit sa-ti platesti chiria 2 luni macar de siguranta. Gandeste-te daca ai vreo pricepere sa iti iei o calificare profesionala inainte sa fii platit mai bine. In europa salariile sunt bune dar si costul de trai e pe masura. Mergi calculat si succes!