| KoWalSky a întrebat:

Stie cineva unde se cumpara aur in Suceava, si cat se ofera pe el? Am vazut pe internet ca e 133 lei gramul. La bijuterii se vinde cu mai mult sau cu mai putin? Daca stiti o bijiuterie care cumpara aur din Suceava, lasati-mi un raspuns big grin

1 răspuns:
| inocentiuaugustin a răspuns:

Daca ai aur in monede le vinzi bine la stanesti...alde stanescu, tigani respectabili...e neindicat, daca nu ai ''spate''
pentru 5-600 gr in bijuterii mai bine vii la Bucuresti ca ti le cumpar eu...si vezi si banii pe ele.