| Goldenbulle7 a întrebat:

Stiti cam ce suma se poate imprumuta de la banca pentru credit de nevoi personale, avand salariul minim?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar banca iti poate spune asta. In anumite conditii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi si intreaba i pe ei

| AlexElektro1987 a răspuns:

O suma foarte mică, mai mult de 10000 de lei nu cred ca o sa iti imprumute. Stiu pe cineva care are salariul in jur de 1800 de lei si a vrut sa se imprumute de 2-30000 de lei si nu i s-a acordat imprumutul.

| marinaru777 a răspuns:

Difera in functie de gradul de indatorare, cel mai bine mergi cu buletinul la banca pentru suma exacta