| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, stiti cumva daca exista vreo banca sau agentie de credite care sa ofere(scuzati repetitia) aceste credite persoanelor care nu sunt salariate? Sau daca stiti de unde as putea imprumuta o duma relativ mica de bani, am nevoie de un credit de nevoi personale, am auzit ca mai sunt persoane fizice care imprumuta pe baza unui contract la notar

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numesc camatari... si nu cred ca vrei sa imprumuti de la ei