| crysti88 a întrebat:

Stiti cumva unde se fac teste medicamente pe banii, uitati aici toata stirea as fii interesat am niste probleme cu banii si as vrea sa incerc http://stirileprotv.ro/......-cost.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ii asa de rau, unii au organismul mai puternic si pot suporta asta. si am nevoie de asta, asa ca adaca aveti informatii as fi recunoscatoare daca mi le-ati zice.

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Te rog sa nu incerci! E o prostie gandeste-te bine la ce probleme poti sa percepi dupa ce iei acele medicamente.O multime suferim din cauza crizei dar acum hai sa nu ne aruncam in fantana pentru niste baniwinking.Fa-te reprezentant la Ladys(la ladys lucrez eu si iti pot spune mai multe prin mesaj), avon, oriflame sau biji.Da meditatii daca esti bun la vreo materie sau voluntariat la vreun azil sau chiar sa vinzi ziare etc. Daca vrei sa afli mai multe de Lady`s da-mi un mesaj. Sper ca ti-am fost de folos.Succes si asculta-ma se pot intampla multe de la o simpla pastila sad.

| zeenath a răspuns:

Poate vei vedea rezultatele dezastruoase dupa 10 ani... Sunt medic, sfatul meu este sa nu incerci spre binele tau! Am experiente nasoale cu medicamente, si acele imi erau prescrise de medici drept tratament... Daca nu ti-e musai sa iei medicmente, fugi de ele! Vis-a vis de castiguri, daca te intereseaza, am o mica afacere cu handmade www.angelaghaq.blogspot.com, comision.Ma gasesti pe yahoo. Datele de contact sunt pe blog!

| alexx17 a răspuns:

Mai stai potolita ca nu stii ce poti sa patesti daca vrei sa faci rost de bani contacteaza-ma pe mess: alexx_alexxandru2008 te ajut cu cel mai mare drag dar nu face teste din astea pls sad