| danycosty a întrebat:

Stiti locuri de munca in Bucuresti? Daca da, va rog sa-mi dati numarul de telefon la care se poate suna pentru angajare.

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Loool. fa-ti si tu cont pe www.bestjobs.ro www.e-job.ro www.myjob.ro, aplica la locurile de munca dorite si care indeplinesti cerintele si daca vei fi in regula te vor suna cei de la firma respectiva.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa cauti pe site-l Agentiei pentru Ocuparea Fortei de Munca Bucuresti, s-ar putea sa ai noroc. Succes si numai bine!

| bianca a răspuns:

Reprezentant avon.se castiga ceva baniwinking

inscriere gratuita

pentru detalii lasa-mi un mesaj privat sau da-mi add bia_coolgirl94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In perioada 17 iunie � 15 august 2010, portalul HiPo.ro gazduieste
a 4-a editie a Targului Online de Joburi pentru Absolventi.
50 de companii de top recruteaza studenti in ani terminali si absolventi
din promotia 2010.
Creeaza-ti un CV pe hipo.ro si vei avea acces la:
- companiile ce recruteaza absolventi in momentul actual;
- 125 de oportunitati de cariera pentru absolventi din promotia 2010:
job-uri entry-level pentru tineri cu experienta intre 0 si 3 ani,

programe de trainee si internship;
- un ghid de angajare care te invata cum sa abordezi fiecare pas al
procesului de recrutare.
Afla mai multe accesand sectiunea dedicata de pe HiPo.ro.
In plus, daca iti inscrii CV-ul pe www. hipo.ro, poti castiga una din cele
12 sedinte de consiliere in cariera oferite de experti in resurse umane.

Te asteptam!
Sursa : Echipa HiPo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669