| victoria_8973 a întrebat:

Stiti siteurile de genul work online... adica lucrezi online de acasa... A incercat cineva? Nu sunt niste minciuni? Cit platesc? Cit mai multe detalii. Multumesc.

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Problema este ca, nu e simplu, iar multi oameni nu gandesc o afacere online ca pe o afacere pe terment lung. Ei vor bani imediat. Dureaza pana apare un venit. Personal sunt implicat in GDI. Am deja 2 luni, si e greu la inceput. Pentru mai multe detalii, mergi pe www.webmoneyhq.ws si vizioneaza filmuletul. Daca ai mai multe intrebari, atunci contacteaza-ma pe ID mess: rserpu2@yahoo.co.uk

| CosteaVlad a răspuns:

Mincniuni nu sunt, cunosc multe persoane care fac lucrul asta, insa ca sa poti face asta trebuie sa le ai, si sa le ai ca lumea, si se pot face bani frumosi din asta. Insa iti dai seama ca nu e deloc simplu, altfel toti am sta acasa si ne-am lua service-uri cu "work offline". laughing Daca s'ar pune si pe cartea de munca, sa contribuie si la pensie ar fi genial nu? laughing. Waking up to reality! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tacteaza-ma pe IDfreyya07

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .