| Tibucanu_Cosmin_1997 a întrebat:

Stiti vreo firma care angajeaza tineri pentru impartirea pliantelor in toate orasele din tara, sau macar in orasul meu Targu Neamt?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

La cosmetica si super-marketuri se cauta tineri : adolescenti ce au implinit varsta de 16 ani, pentru impartit pliante. In Targu Neamt nu stiu daca sunt super-marketuri, da in Piatra Neamt sunt. Gen : carrefour, eMAG, penny market etc. Si la 1000 pliante impartite iti da 30 lei, daca vrei sa imparti 2000 toata ziua primesti 60 lei. Ca un pliant se plateste cu 0.3 lei. Funda?