| mon@29 a întrebat:

Stiti vreo firma de cosmetice la care sa devi reprezentant in afara de avon ladys si oriflame?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hemel, Forever, Infinity, Federico Mahora, etc.
Pa, pa.

| ioanionel a răspuns:

Da o firma relativ noua Margo http://margocosmetice.wgz.ro si Refan detalii pe mess la ioan_ionel

| Andreea50 a răspuns:

Metropolitan.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mai e una Cosmopolitan happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da refan si infinity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeste fara sa-ti afectezi sanatatea! Dr. Michael Vincent, Nord Dakota, USA.
Amestecaţi următoarele ingrediente pentru a vă face un cocktail Xango : • 60 ml de Xango Juice; • 60 ml de Chefir ( cu aroma la alegere ); • 1 lingură ulei de măsline extra-virgin; • 1 lingură ulei de cocos ( lichidizat la cald ). Dacă greutatea dvs este până sau egală cu 25 Kg beţi aceasta cantitate de 2 ori /zi. Dar dacă aveţi mai mult, atunci adăugaţi câte 30 ml de Xango Juice şi de Chefir şi beţi-o de 3 ori /zi. Pentru masă, mâncaţi fructe zemoase ca : pepene verde, pepene galben, grapefruit, fragi, capsune, etc. Beţi cocktailul Xango înainte de masa de prânz şi de seară sau şi de dimineaţă. Puteţi să mâncaţi aproape orice preferaţi şi să beţi Xango Cocktail pînă când pierdeţi în greutate. Însă, mâncaţi sănătos, şi faceţi exerciţii fizice şi veţi vedea rezultatele mai repede. IMPORTANT: trebuie să beţi o cantitate de apă în gr corespunzătoare cu greutatea dvs în fiecare zi. Spre examplu, dacă aveţi o greutate de 100 Kg, trebuie să beţi cel mai puţin 3 l sau 12 cani / zi. Deasemenea trebuie să vă cântăriţi greutatea în dimineaţa înainte de a încerca acest sistem. Cântăriţi-vă o dată pe săptămână în aceeaşi zi şi la aceiaşi oră.

| slowmotion90 a răspuns:

A si mai este si yves rocher parca asa se scriehee hee)

| mary_3061 a răspuns:

Da; Moss e super numai cu parfumuri frantuzesti bafta

| ANONYM_1303 a răspuns:

Loreal (parca asa se scrie) sau mai este FM

| comandaxango a răspuns:

Slabeste sanatos cu "XanGo Juice" - un suc natural obtinut prin prelucrarea intregului fruct de Mangostan. Supliment natural cu gust delicios, bogat in Xantoni, cu puternic efect antioxidant, antiinflamator, stimuleaza sistemul imunitar, contine 99% suc natural si piure de fructe. Este fructul perfect pentru curele de slabire, ajuta la controlul greutatii corporale. Comenzi sau inscrieri la tel: 0723. 017. 700

| eli123 a răspuns:

Amwai are cosmetice produse casnice si chesti de slabit