| SecretLove a întrebat:

Buna!
Cine stie o firma de cosmetice, bijuterii, etc, la care poti fi reprezentant in afara de avon, ladys, oriflame, e-biju?
Stiti cum e, e convenabil?
Dau fundita big grin!

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Yves Roche

| Stephanie_2959 a răspuns:

Pai mai este FM GROUP la care e mama (daca vrei te inscrie ea.sunt produse bune si de make-up si de casa dar mai ales parfumuri de firma ff ieftine si ai si reduceribig grin) si stt ieftine si bune toate produsele...sau Amway da acolo st scumpe

| ancaid a răspuns:

Infinity; id ancasimanu; e convenabil pentru cine face vanzari; bonusuri, cadouri; discount

| Alexandra_Olariu_1989 a răspuns:

Poti sa ma ajuti pe mine sa vand si iti dau comision din vanzari www.facebook.com/handmadebyalexandra - contacteaza-ma :)