| cllauddiuu a întrebat:

Stiti vreun magazin in Bucuresti unde pot vinde niste timbre si niste bancnote vechi?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca aveai ceva interesant ti le-as fi cumparat eu, dar la ce ai acolo, cateva timbre si 3 bancnote nu stiu. Incearca la un magazin cu antichitati, la un anticariat, dar suma pe care o vei lua va fi foarte mica, nu ai ceva de valoare.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ce timbre si ce bancnote ai de vanzare?

| cllauddiuu explică (pentru Dismally):

Pff. nu mai stiu exact ca le-am uitat la un prieten. timbre postale cred ca sunt intre anii 1910-2003... si 4 bancnote, una sigur e 1000 lire mille. stii unde le pot vinde?

| cllauddiuu explică (pentru Dismally):

Nu mai stiu exact, le-am uitat la un prieten si nici nu m-am interesat ce si de cand sunt laughing timbre cred ca din anul 1910 pana in 2003 (am vreo 40-50 timbre) iar bancnotele sunt 3 romanesti si una 1000 lire mille. stii unde le pot vinde?

| Dismally a răspuns (pentru cllauddiuu):

Daca aveai ceva interesant ti le-as fi cumparat eu, dar la ce ai acolo, cateva timbre si 3 bancnote nu stiu. Incearca la un magazin cu antichitati, la un anticariat, dar suma pe care o vei lua va fi foarte mica, nu ai ceva de valoare.