| PCH a întrebat:

Sunt baiat, 18 ani din Bucuresti si caut pe cineva care ma poate ajuta sa impart pliante sau un alt job pentru vara

5 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna referitor la posibilitatea de a avea un job in acest sens poti sa i-mi comunici la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| PCH explică:

Da numai in Bucuresti.
Si am 18 ani dar inca sunt la liceu si vreau intai sa imi termin scoala. Vreau doar un job pe vara

| Zippy a răspuns:

Pai daca ai 18 ani ar trebui sa mergi mai departe de impartitul pliantelor.Te poti angaja la terase chelner, sau chiar la mare. oricum locuri de munca se gasescwinking

| LallyLala a răspuns:

Daca ai 18 ani te poti angaja ca barman sau ospatar la mare, in aceasta perioada se castiga bani frumosi acolo.

| claudyu_7346 a răspuns:

Si unde sa imparti numai in Bucuresti?