| Mogiojojo a întrebat:

Sunt deschise maine bancile?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Institutiile publice inchise pana miercuri

| RAY a răspuns:

Unitatile bancilor din Romania vor fi inchise in a doua zi de Paste, exceptie facand sucursalele institutiilor de credit din centrele comerciale. wall-street.ro iti prezinta programul principalelor banci din Romania in perioada sarbatorilor pascale.

https://www. wall-street.ro/articol/Finante-Banci/130260/vezi-aici-ce-banci-au-deschis-in-a-doua-zi-de-paste.html

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Apropo si miercuri de 1 mai

| Andreeush a răspuns:

Nu, au liber.

| PeeWee96 a răspuns:

Maine nu, marti cred ca da dar cu program mai scurt, miercuri sunt inchise si de joi revine totul la program normal