| Inna30 a întrebat:

Sunt reprezentat avon de aproximativ 4 luni si incerc sa imi fac un cont online dar nu stiu ce trebuie sa scriu la Zona si Numar de reprezentat? Ma puteti ajuta?[Sunt din sec.6 daca ajuta cu ceva]

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Pai uitate pe factura draga mea...sus scrie zona si numarul d reprezhee hee

4 răspunsuri:
| Carlene a răspuns:

Gresit!
Liderul tau trebuie sa iti faca pagina...
Este obligat!
Roaga-ti liderul!

| Same.User a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei legatura cu cineva de la Relatii cu clientii de la Avon, mai mult ca sigur te vor ajuta. In caz contrar contacteaza-ti managerul zonal (ASM) daca are Avon-ul asa ceva.

| joker_1488 a răspuns:

Pentru sector 6, zonta ta este 6, iar numarul de reprezentant il gasesti pe factura.

da-mi mesaj pe privat daca mai ai alte intrebari. eu sunt reprezentant avon in zona 6 de aproximativ un an.

| ralucavon a răspuns:

cine este interesat de avon dati add la reprezentant_avon01@yahoo.com pentru mai multe detalii... COMEZI SI INSCRIERI