| misa_5651 a întrebat:

Tocmai am primit un mesaj de la 1314 (orange) care ma informeaza ca am platit 2 euro pentru un joc pe care eu nu il detin. Cum fac sa dezactivez obtiunea aceasta pentru ca stiu ca voi pierde foarte mult tip si probabil bani daca ma duc sa le fac scandal? Exista vreo modalitate mai usoara? Va rog ajutati-ma pentru ca m-am saturat sa dau bani pe porcariile lor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici macar nu am primit confirmare de la 411, dar a aparut in factura mea ca trebuie sa platec 2 eur +tva. Am cerut relatii la Orange Calea Mosilor personal si mi s-a recomandat sa cer desfasuratorul facturii care a venit dupa 3 saptamani. Ce sa mai fac acum pentru ca factura este deja platita, iar ei spun ca daca apare pe desfasurator sms-ul a fost dat? Specific ca am 53 ani si nu ma mai intereseaza daca "MARSICA " ma iubeste si se va casatori cu mine. TRAIASCA ORANGE-ul din banii nostri!

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Suna la relatii cu clientii. http://www.google.ro/......http?/

Numarul de telefon era: 411. Succes! O zi buna!

| Kitty_3343 a răspuns:

Poti sa te duci la Orange shop