| TheLeGeNd a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar MineCraft dar nu detin un card bancar... Si am auzit ca prin paypall merge sa bag credit de pe telefon si apoi sa platesc minecraft ca am vazut ca are obtiunea de PayPall dar acum eu nu gasesc la pay pall de unde sa incarc de pe telefon. Deoarece am si steam si pe el l-am luat prin pay pall dar fara cont... doar am bagat nr de tell si am platit. Dar la Minecraft nu stiu cum. Va rog ajutati-ma! NORMAL CA DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| iHack a răspuns:

Eu am un cont liber, care nu fac nimic cu el. Poate ne intelegem cumva, si til dau mai ieftin. Poti sa il si testezi, iti dau parola + user

| iHack a răspuns:

Ai skype? Ti-dau daca vrei, pe grats!