| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac niste analize pentru angajare. Am facut programare sa le fac si mi s-a spus ca sunt platite de angajator. In afara de buletin, trebuie sa aduc vreo fisa de la angajator cand merg la clinica sa fac aceste analize?

3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Mie mi-a dat angajatorul o fisa cu riscurile la care ma expun dar nu mi-a cerut-o nimeni la analize. Doar mi-au pus niste intrebari. Daca voi folosi anumite utilaje, spre exemplu.

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca angajatorul ti-a spus exact unde sa mergi Acea fisa este deja la Clinica.

| Boss_Alexandru_1978 a răspuns:

Da,eu cel puțin a trebuit să aduc o foaie de la angajator