| prapaditu a întrebat:

Un site sau vreo aplicație in care sa faci bani usor într-o săptămână sau chiar o lună și 50 de lei sunt buni, exista? Daca da detalii please

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aplicatiile cosuma bani, nu fac bani.
Daca exista ceva ata de profitabil, nu crezi ca erau forumurile goale, toata lumea ingramadindu-se pe aplicatii, sa faca bani?

Cand nu esti profesionist in ceva si nu ai cum sa faci bani online, iti cauti ceva munca fizica, adica la munca campului, la munca gradinilor, serelor, orice munca fizica iti prinde bine si asa poti face zilnic 50 de lei.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Vântulalb a răspuns:

Banii nu se fac usor.

Răspuns utilizator avertizat