| Winners10 a întrebat:

Unde ar fi mai bine inceputa o afacere... pe Amazon sau pe Shopify?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu te priepi la niciuna, e totuna cu care începi.

| Winners10 explică (pentru sadrian46):

Daca am intrebat inseamna ca am ceva cunostinte, nu crezi?

| sadrian46 a răspuns (pentru Winners10):

Cres că dacă aveai ceva cunoștiințe nu puneai aici întrebări de ajutor în probleme ce necesită competențe.

| Winners10 explică (pentru sadrian46):

Da boss, chiar am ceva cunostinte, mai mult despre amazon decat shopify si ma gandeam ca poate este cineva pe aici care stie ceva mai bine.
Dar asa suntem noi romanii, in loc sa luam in serios, sa ajutam, facem misto... tipic romanesc... toate cele bune

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La camera de comert.

| Winners10 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce intreb eu si ce raspunzi tu? Numai ca sa te bagi in seama sau? Daca nu ai habar mai bine taci

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Winners10):

Ook... Vrei sa zici ca ai deja o societate, si site-ul e cea mai mare problema?
Si... Ce anume vinzi? Unde ai observat ca s-ar potrivi mai bine oferta ta?

| Winners10 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da boss, chiar am ceva cunostinte, mai mult despre amazon decat shopify si ma gandeam ca poate este cineva pe aici care stie ceva mai bine.
Dar asa suntem noi romanii, in loc sa luam in serios, sa ajutam, facem misto... tipic romanesc

| eupapusada a răspuns:

Amazon