| Gabi99725 a întrebat:

Unde as putea gasi un job part-time sau sa impart pliante pe strada?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti gasi acest tip de job-uri cautand anunturi pe siteuri precum olx sau cele dedicate joburilor, filtrezi cautarea in functie de zona ta si suni la numerele de telefon care te anunta

| Violleta2022 a răspuns:

La magazinele din orasul tau, care isi mai fac reclama cu asa ceva.
Pentru asta trebuie a mergi din magazin in magazin si sa interbi sau sa citesti reclamele lor, postate pe usa magazinului.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic!

| StoicAnalysis a răspuns:

De obicei poti face asta la companiile de telefonie din zona ta.

| Flavius_Andrei_1996 a răspuns:

Acum 2 ani am gasit astfel de job pe olx. Poti incerca. Poate gasesti in orasul tau

| LadysCosmetics a răspuns:

Buna, poti incerca sistemele de afiliere https://cutt.ly/Bw2ZthtD