| RenataAlesya a întrebat:

Unde trebuie sa ma duc ca sa impart pliante, adica imi trebuie un part-time-job... ce sa facthinkingsad

1 răspuns:
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Buna. incearca la supermarketuri din orasul tau. sigur au nevoie. pentru ca ei fac multa publicitate. mergi pur si simplu la un/o angajata de acolo, si ii zici ca si nevoie de o slujba. ea te va indruma la patron. eu am lucrat part-time intr-un club, de la ora 16 pana la ora 00. deci poate fi si asta o solutie. bafta oricum