| Nicola_Darius_1990 a întrebat:

Unde as puteaq gasi un site care transporteaza in europa The ONE smart keyboard (orga). Va rog ajutati-ma chiar am nevoiede una

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cu transporteaza se ocupa posta de regula nu ala care vinde, ala care vinde eventual iti poate oferi gratis transporteaza aia ce spuintu, adica transportu de la ei la tine.Cauti si vezi care vinde free transporteaza laughing

| Ironwin a răspuns:

Pai pe site scrie ca ai transport gratuit in toata lumea, deci ei trimit si in Europa. Gasesti aici; https://www.smartpiano.com/......t-preorder