| needcolors a întrebat:

Unde este mai bine sa mi fac pensie privata?
Grawe e buna?

4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

E super buna, nu buna! Asta ti-o recomand euwinking Grawe a inclus tot ce includ celelalte companii de genul, + inca niste facilitati in plus happy

| Mmarryy a răspuns:

Depinde la ce te gandesti cand spui pensie privata. Sunt mai multe produse si de asemenea societati de asigurare. Poti incheia o pensie cu acumulare + clauze suplimentare sau doar cu acumulare. Acum depinde de cat vrei sa economisesti pe luna/trim/sem/an si varsta ta.
Daca vrei mai multe detalii poti sa imi dai un msg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.pensii private.com

| Adrian_Ionescu_1981 a răspuns:

Buna ziua dragi prieteni. Lucrez de 8 ani in acest domeniu, daca va interesati ve-ti citi pe www.csa.ro si www.csspp.ro, compania ING este de departe cea mai serioasa si mai performanta companie din acest domeniu. Asa ca nu mai intrebati pe forumuri intrebari de genul acesta la care va pot raspunde foarte multi oameni care nu au habar despre acest domeniu, vorbiti cu profesionisti, de la fiecare companie si luati o decizie. Multa grija!