| pbromania a întrebat:

Unde gasesc aparate Book of Ra 2 second hand? Sunt interesat pentru judetul Cluj cu sau fara parteneriat. Daca stie cineva un numar de telefon sau mail va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| 77777Games a răspuns:

Incearca sa contactezi un operator de pe situl http://www.bookofra2online.ro poate iei te pot ajuta in legatura cu orice joc de la Novoline cu mar fii book of ra 2, sizzling hott deluxe sau lucky ladys charm.

1 răspuns:
| VreauSaRad a răspuns:

Cauta numarul de la bawm ei sunt producatori! intreaba acolo!