| alexsaxx2323 a întrebat:

Unde pot sa aflu mai multe detalii despre banii europeni si cum pot sa-i accesez pentru infiintarea unei firme de transport marfa?
Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| lauren93 a răspuns:

Pentru accesarea fondurilor europene, cel mai bine e sa te consulti cu un manager de fonduri europene. acesta iti va spune daca proiectul e fezabil si te va ajuta si la accesarea fondurilor, dar din cate stiu costa.

| vasile999 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la primaria ta si sa vorbesti cu consilierul de acolo