| anonim_4396 a întrebat:

Universitatea Crestina Dimitrie Cantermir. profil RELATII ECONOMICE INTERNATIONALE... ce materii se fac? ce materii sunt la baza, daca stiti, pentru ca ma intereseaza aceasta facultate si sunt interesat sa vad ce materii sunt la baza deoarece la matematica nu prea sunt. bun:d

2 răspunsuri:
| me_9384 a răspuns:

Economie,antreprenoriala si mate, bilingv engleza-germana/engleza-franceza

| marya_9280 a răspuns:

Oo varu meu marius pe TPUwinking laughing. :o eu sunt adriana Paii... cauta si tu pe net laughing