| Ștefan7666 a întrebat:

Urgent cargus lucrează pe 2 ianuarie?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu lucrează 100%.De pe 3 ianuarie încep să lucreze firmele de curierat.La Cargus scrie la ei pe site că nu lucreaza in primele doua zile.Bafta!

| Bondarel99 a răspuns:

Asa ar trebui.

| brokxy a răspuns:

Eu stiu ca pe 1 si 2 sunt zile libere. Si eu am o comanda si au zis ca vor veni pe 3 ianuarie. Nu cred ca ei lucra pe 1-2. Sunt zile libere

| Angela_Maria_2001 a răspuns:

Eu stiu ca 1 si 2 ianuarie sunt zile libere. Nu stiu daca lucra. Si eu am o comanda de cateva zile dar la mine mi-a zis ca va ajunge pe data de 3. Nu cred ca lucra in 2...E zi libera uita-te pe net scrie.