| AsianDramaAddicted a întrebat:

Va rog am nevoie urgent...bine nu chiar asa de urgent dar oricum am nevoie de un magazin de unde pot sa gasesc niste peruci, pentru Otaku, daca se poate pentru cosplay daca nu ceva sa ma ajute ( in bucuresti ) va rooooogg... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Are in sun plata

1 răspuns:
| Amiira a răspuns:

A zis Romania,se pare ca in sfarsit s-a gandit cineva...mi-am luat eu o figurina, cica a fost trimisa acum sa vedem cand o primesc, abia astept : http://cihaya.ro