| AsianDramaAddicted a întrebat:

Va rog am nevoie urgent...bine nu chiar asa de urgent dar oricum am nevoie de un magazin de unde pot sa gasesc niste peruci, pentru Otaku, daca se poate pentru cosplay daca nu ceva sa ma ajute ( in bucuresti ) va rooooogg... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Peruci am vazut in Unirii la etajul 3 parca. Oricum mai e destul timp pana la Otaku.

1 răspuns:
| Amiira a răspuns:

A zis Romania,se pare ca in sfarsit s-a gandit cineva...mi-am luat eu o figurina, cica a fost trimisa (par seriosi, m-au sunat in 15 minute dupa ce am comandat, si mi-au raspuns si la cateva intrebari) acum sa vedem cand o primesc, abia astept : http://cihaya.ro