| draganmanager90 a întrebat:

Va rog care stiti ce salar au Bebelusele de la "Cronica Carcotasilor"

3 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Informaţia este confidenţială, aş estima că ar fi vorba de vreo 1000 de euro net lunar, doar din salariu, mai sunt reclame, şedinţe foto, interviuri, evenimente la care participă, chiar şi prezentări de modă, toate acestea sunt conjuncturale, dar pot contribui mult la rotunjirea veniturilor, destul de frumuşel. Unde mai pui cosmetica gratuită şi că frumuşica de la Cluj-Napoca are avion gratuit de la Bucureşti către casă şi de acasă la Bucureşti. La câte curse acumulate are fata, probabil că Tarom sau compania aeriană care deserveşte ruta Bucureşti - Cluj-Napoca i-a adunat multe puncte de fidelitate şi are păstrate "la rece" destule curse gratuite, cu familia, dacă doreşte.

Sper să te ajute!

| vodami92 a răspuns:

Te ajuta cu ceva! eu zic spun ca nu!