| prisoncomro a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce parere aveti de saitul prison.com.ro si ce ar mai trebui facut ca sa fie cat mai atractiv! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ma asteptam sa gasesc un continut legat de viata puscariasilor, povestile lor,trairile,sperantele lor si multe alte chestii "din spatele gratiilor". Ceea ce ai pus tu pe site pot gasi cu un simplu search pe Google in cazul in care sunt interesata de un anumit subiect. Cred ca acesta este si motivul pentru care site-ul tau n-are multi vizitatori --- nu cred ca, de vina, este designul site-ului

1 răspuns:
| syscom a răspuns:

Alt fundal