| Ion27 a întrebat:

Vă rog un joc de făcut bani online?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Jocul online este pentru a-ti manca bani, in niciun caz pentru a face bani.

| AlexAL275 a răspuns:

Cred că cel mai bun joc pe care-l poți găsi este offline, munca. Jocurile sunt făcute de către dezvoltatori/creatori pentru a le crea o sursă de venit. Gândește-te la alimente, bunurile materiale sau alte lucruri, sunt facute pentru a face profit, asta este și o lege a antreprenorilor, prestarea de servici, realizarea de bunuri materiale pentru realizarea profitului. Munca este cea mai bună, faci și bani, dar mai înveți și ceva, poate nou sau poate îți consolidezi cunoștințele.