| MrDanixus a întrebat:

Va salut, intrebarea este doar pentru ce-i care se pricep in bussines si afaceri, locuiesc in Republica Moldova, am 19 ani, la 16 ani am deschis prima mea afacare, un magazin. Peste 2 ani am mai deschis o afacere pe numele meu, in care vindeam piese pentru motociclete si masini + deja cauciucuri, ulei pentru motor. Acum ambele afacare imi aduc profit de 400-500 de euro pe luna, acum intrebarea mea, daca cineva dintre voi are vreo idee de afacere si poate sa imi zica si mie, fiindca doresc sa mai deschid ceva dar nu stiu ce. Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tanar, vezi daca gasesti un proiect care sa atraga fonduri europene gen culturi de plante. Tu stii mai bine ce posibilitati ai si ce ti s-ar potrivi. Mai sunt si site-uri cu idei de afaceri, poate te inspira ceva de acolo.

Sau poate te dezvolti pe profilul care il ai deja. Poate merge un magazin cu piese auto si un service.Cat vor fi masini vor trebui si reparate, intretinute. Sper ca am fost de folos, sunt multumit cu atat happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei idei de afaceri gratis? happy

| MrDanixus explică (pentru anonim_4396):

Nu gratis, spune ce vrei si batem palma!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrDanixus):

Esti tanar, vezi daca gasesti un proiect care sa atraga fonduri europene gen culturi de plante. Tu stii mai bine ce posibilitati ai si ce ti s-ar potrivi. Mai sunt si site-uri cu idei de afaceri, poate te inspira ceva de acolo.

Sau poate te dezvolti pe profilul care il ai deja. Poate merge un magazin cu piese auto si un service.Cat vor fi masini vor trebui si reparate, intretinute. Sper ca am fost de folos, sunt multumit cu atat happy