| anonymousxD a întrebat:

Vand 2 placi de par ieftine! Pentru detalii click http://www.roportal.ro/discutii/ftopic81326.html sau add: peenki_angel@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| XLittleGirlX a răspuns:

Pai nu stiu daca vrei un raspuns adauga id mess: mariaoprea96

3 răspunsuri:
| DodyD a răspuns:

Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum.E CHIAR PE BUNE!

| EdiT a răspuns:

Ma ori e gratis ori e 20 de Euro laughing

Răspuns utilizator avertizat