| ContLoL a întrebat:

Vand Cont De LoL lvl 30 1300 ello 3 pagini de rune(1 flat ap, 1 flat ad 1 armor) add me miketrancemusic@yahoo.com pentru detalii.
64 campioni
Skin akali(crimson)
Skin Jax(nemesis)
Skin ezreal(frosted)
Skin GP(Special Forces)
Skin katarina(Sandstorm)
Skin lee sin(traditional)
Skin Nidalee(leopard)
Skin teemo(badger)
Skin Zed(Shockblade)
Skin Vayne(HeartSeeker)

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Vand cont League of Legends, level 30, 35-38 campioni, destui ce costa 6300 IP, destui ce costa 3150 IP, are 2 pagini de rune si tin sa precizez ca este un cont foarte bun, am bagat 200 lei in acest joc in acest cont.
Pret: 5 Euro [25 lei] (PaySafeCard)
Contact skype: daryuserou
Rog seriozitate, multumesc. happy

Motivul vanzari acestui cont:
Nu am mai jucat de o lunga perioada de timp League of Legends si imi trebuie 5 euro urgent pentru Steam.

| CozzyMC a răspuns:

Iti dau 1 leu