| Yori a întrebat:

Vand Nokia C7 (nefolosit) cu toate accesoriile(casti, cablu usb, incarcator) in cutie, cu 9 milioane. Tin sa precizez ca pretul initial al telefonului este de 309 euro adica 14 milioane si mi se pare negociabil. Daca va intereseaza, contactati-ma la id-ul andrei_sweetboy_2007. Date despre telefon cred ca stiti majoritatea si de aceea nu am mai postat."OFERTA VALABILA DOAR IN GALATI" -Il dau doar cu banii in mana(nu transfer bancar sau alte prostii)Cine e interesat, cum am zis mai sus, sa ma adauge in lista, discutam, ne vedem, va pot arata telefonul si accesoriile, absolut totul este in regula.Sa nu credeti ca e contrafacut sau altele. pur si simplu am nevoie de bani. Il las si la 8 milioane cu negocieri.adica dati add si vorbim!

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Invata sa vorbesti... sau mai degraba sa te exprimi. Citez: " milioane si mi se pare negociabil. " Poate te referai la rentabil...