| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ok numele Stereo pentru o productie muzicala?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu lua numele de la casetofonul bunicii! big grin

| Speed99 a răspuns:

M-ar mira daca numele "Stereo" nu ar fi fost luat deja, si sa fie trade-marked.

| Crush247 a răspuns:

Deloc. Cand spui Stereo te gandesti la calitatea sunetului, nu la producator / Dj in sine. Pune-ti si tu un nume sa te reprezinte.
Esti producator sau doar DisckJockey?

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Producator

| Crush247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gen muzical produci?

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Pop,electronic.

| Crush247 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ramai la MJJ?
SIncer, pare mai bun decat '' Stereo '' :/

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Ce nume crezi ca s-ar potrivi cu logo-ul de la poza mea de profil?

| Crush247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Man, fii atent!
Daca cei care produc Electronic pop au numele de Daft Punk, Duke Dumont Etc. Adica vreau sa spun ca sunt nume destul de ''complicate ''
Tu cum te nu, esti, care e numele tau intreg?
Si nu, ''Logo-ul '' ala ar merge mai degraba la o sala de fitness, plus e facut la o calitate foarte proasta.
Stii, sursele astea de ''inspiratei '' sunt foarte greu de gasit.
uite numele meu de Dj / Producer e JohnnY B. Iar eu ma numesc Ionut Botezatu, adica totusi sa aiba putina legatura cu numele tau sau daca nu sa fie complet diferit de toate celelalte nume. De exemplu pe diplo il cheama Thomas Wesley Pentz. nu prea are nicio legatura cu numele sau real.
Uite toti producatorii mari nu mai au acele Logo-uri, a trecut '' Moda '' fiecare are poza cu sine insusi la profil.
Plus, numele nu conteaza asa de mult, conteaza calitatea produsului pe care-l faci.

| anonim_4396 explică (pentru Crush247):

Mie mi-ar trebui ceva nume gen Vevo, din 4 litere si foarte usor de pronuntat...Pe mine ma cheama Andrei Gabriel Irimiaș.

| JulietteJokes a răspuns:

Nu crezi ca e cam previzibil?☺