| lazarenko a întrebat:

Vom iesi in 2010 din criza?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din criza de timp si din criza de idei nu vom iesi niciodatalaughing

| AdeLina a răspuns:

N-ai mai pus intrebarea asta odata?laughing
Romania este dintotdeauna in criza si nu va iesi niciodatawinking

| BuBuLyNa a răspuns:

Sper nu stiu nimic daca afli ceva mai concret sa-mi trimiti si mie mesaj.

| sweety_9492 a răspuns:

Mai daca iesim din criza nu stiu dar cert este ca, cu cat incerci sa fii mai corect mori de foame cu cat castigi bani (murdari)e totul ok! deci ceva se poate face sa iti fie bine dar trebuie sa iti risti pielea...

| mary_4765 a răspuns:

Speram ca da

| jane_5414 a răspuns:

Asta nu depinde de noi si oricat de mult am vrea asta nu cred ca avem cum deoarece noi romanii nu prea stim pe ce sa cheltuim mai luxos si mai frumos dar cu ajutorul Domnului sa speram ca vom invata cum sa chibzuim banii.

| Mamamare a răspuns:

Nu!
Eu am aflat de la o verisoara din Bucuresti, care este sefa la ING, si mi-a spus ca anul acesta ce urmeaza o sa fie mai greu decat cel din 2009.happy. Apoi nu stiu ce sa spun.happy

| Strify a răspuns:

Sa speram happy

| alexxa18 a răspuns:

Tu chiar crezi ca exista cu adevarat criza asta... doar pentru ca asa palavragesc domnii politicieni la tv?oh go on

| colin a răspuns:

Raspunsul este NU.

| navodari a răspuns:

Nu cred