| Ștefan3442 a întrebat:

Vreau sa bag bani în standoff 2, merge și cu paysafe? Sau doar cu cardul?

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cu cardul, dacă îl ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maica-ta si cu taica-tu cand te vad ca vii de la scoala si te arunci la joc, ce zic? sau ce fac ei cand intrii in casa.
sunt si eu curios. ce fac ei cand intrii tu pe usa de la scoala., si le vezi meclele?

| laurentiutirei a răspuns:

Cu cardul pentru ca este un joc pentru mobil! in general daca vrei sa cumperi de exp bani in joc o poti face doar cu cardul.

| TalosRazvan a răspuns:

Paysef card

| RotariuDiana a răspuns:

Paysafe

| VladimirBoscanian a răspuns:

Vreau sa pun niste bani in cont de standoff

| StangaciuRazvan a răspuns:

Vreau sa bag bani in standoff 2, cu paysafe

| CiocoiuMarcel a răspuns:

Paysafe