| DjStrike a întrebat:

Daca am depus in contul de Superbet bani prin paysafe, cum as putea sa ii scot? (Tot in paysafe nu merge). FUNDA

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa-i scoti pe card sau la o agentie din orasul tau. Vorbeste cu ei pe chat si rezolva problema. Toate lucrurile astea sunt valabile daca ai peste 18 ani pentru ca iti vor cere, la retragere, copie dupa actul de identitate. Daca joci si inca nu ai varsta legala, ai pierdut si banii pe care i-ai bagat prin paysafe si cei pe care i-ai castigat.