| popasamuel a întrebat:

Vreau sa cumpar o casa in Timisoara dar nu stiu ce agentie imobiliara sa aleg.Am vazut ca cei de la Eugene Estate au recenzii bune.Astept si alte propuneri.ms

2 răspunsuri:
| oviviscu a răspuns:

District Real Estate este o agentie imobiliara din Timisoara, care ofera servicii de inalta calitate in domeniul tranzactiilor imobiliare. Echipa noastra de agenti imobiliari experimentati si dedicati lucreaza in stransa colaborare cu clientii nostri pentru a gasi solutii personalizate si adaptate la nevoile si obiectivele lor.

https://DistrictEstate.ro

Prin intermediul District Real Estate, clientii nostri beneficiaza de o retea extinsa de contacte, care le permite sa acceseze o gama larga de proprietati pe piata imobiliara din Timisoara si din zona. Fie ca este vorba despre vanzari, inchirieri sau cumparari de proprietati, echipa noastra de agenti imobiliari are o experienta vasta in gestionarea si finalizarea cu succes a tranzactiilor imobiliare.

| andreicisergiu a răspuns:

Eu am cumparat anul trecut o garsoniera prin aceasta agentie si au fost profi.Eu recomand Eugene Estate