| Audir8etron a întrebat:

Vreau sa cumpar o dacia supernova si am gasit pe olx....are cutia de viteze blocată dar nu e o problema majoră... vrea sfaturi ca sa stiu daca sa o cumpăr sau nu.....pretul ei este de 700 de lei

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

700 RON? Are geamuri, cauciucuri, volan si bord? Daca le are macar pe astea, o dezmembrezi si iti scoti banii. tongue

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si dat la REMAT la fier vechi recuperezi valoarea ceruta pe ea. Te-as sfatui sa mergi cu un mecanic auto care iti poate fi de mare ajutor fiindca va sti la ce sa se uite si sa-ti dea cel mai autorizat sfat de urmat. Nu este o masina "nemaipomenita" insa la banii acesti poate reprezenta un chilipir. Succes si bafta!

| Petru1123 a răspuns:

Eu zic sa nu o cumperi, cine stie ce probleme ascunse mai are, parerea mea.