| Dsfhh a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un atv de125. Am vazut pe olx noi.Citez Atv HUMMER - SPYDER Import US, ROBUST cu CADRU SOLID, 7 inch -125cc,NOU 2018. Ideal Adulti si Copii OFFROADS, Fara PERMIS. Disponibil in diferite CULORI. Bonus CASCA, Trusa scule, Redresor, Ulei. Montat. Verificat cu garantie si livrare Rapida 24h oriunde in tara. NOI VINDEM ADRENALINA. Produsul are urmatoarele caracterisitici tehnice: pret799€. Dar nu stiu daca sunt ok, a mai cumparat cineva?

1 răspuns:
| Mirel_Claudiu_1993 a răspuns:

Daca vrei sa faci niste bani online doar uitandu-te la videoclipuri intra pe linkul acesta https://timebucks.com/? refID=215433190